Nowe domy i mieszkania Bydgoszcz

 Nowe osiedle pod Bydgoszczą

W bliskiej odległości od centrum Bydgoszczy powstaje kameralne osiedle dla ludzi pragnących odpocząć od zapachu spalin i zgiełku miasta. Otoczony lasem kompleks budynków wielorodzinnych, domów bliźniaczych i szeregowych jest kompromisem pomiędzy sielskim życiem na wsi a łatwą dostępnością wszystkich atrakcji miasta. Inwestycja została zaplanowana w taki sposób, aby umożliwić mieszkańcom szybki dojazd do centrum Bydgoszczy dwupasmową drogą krajową. To co wyróżnia osiedle spośród innych to z pewnością bardzo starannie zaprojektowana architektura budynków gwarantująca poczucie komfortu oraz niskie koszty eksploatacji.

Nowoczesne mieszkania w Zielonce

Osiedle budowane jest z myślą o ludziach pragnących żyć nowocześnie i komfortowo, dlatego lokale posiadają wszystkie media włącznie z szybkim Internetem. Wymagający klienci bez problemu zainstalują również system inteligentnego zarządzania lokalem co zwiększy komfort mieszkania. ZAKONTEK to też miejsce dla tych, którzy chcą żyć zgodnie z naturą.

Nowe domy

Zamknięte i monitorowane osiedle docelowo składać się będzie z domów bliźniaczych i domów szeregowych. Każdy dom będzie z dużym garażem, balkonem, tarasem i ogrodem umożliwiającym wypoczynek, grillowanie a nawet rozłożenie dużego basenu.